"iReportérské" úspěchy

7. června 2017 v 17:41 | Michal Raška
Pokud se nepočítá vysílání reklamy ČT, ve které jsem já, jakožto iReportér zobrazen, tak jsem byl v televizi ke dni 3.6.2017 již celkem 8x. Dvě mé videa byly vysílány před hlavním pořadem na ČT 1 ve 20:00, jedno video bylo odvysíláno na ČT24 a 5 mých videí bylo odvysílaných opět na ČT 1, přičemž jedno ze zmíněných videí bylo odvysílané 2x, tentokrát ale v pořadu Týden v regionech, kde se vyskytuji opravdu pravidelně. Právě redaktoři tohoto pořadu organizují soutěž iReportér týdne, ve které jsem zvítězil.
Natáčet videa nepřestávám, protože v natáčení vidím smysl. Chci především informovat občany o aktuálních situacích a událostech, proto taky natáčím postřehy ze zajímavých místních akcí a časosběrné videa, na kterých lze vidět, jak se v průběhu určitého časového úseku měnila oblačnost.
Na ČT 1 mě rovněž můžete vidět každý den kolem 20:00.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 GVKB GVKB | E-mail | Web | 7. června 2017 v 18:07 | Reagovat

:-) Jak utéci z konzumního očistce? :-)
Konzumní očistec je postaven na lži a krádeži, dobrota k cizím ubožákům je zde velikým hříchem, za který je zde tvrdý trest. Konzumnímu peklu vládnou dokonalí lháři a dokonalí zloději, kteří jsou v centru konzumního pekla a zde pomocí; daní, cla, poplatků, regulací, dotací, korupce, klientelismu, výjimek, imunity, atd. vše ovládají. Lidově se zde hovoří už dlouho u nás o tom, že zde v tomto konzumním očistci vládne horních deset tisíc mocných a bohatých čertů, co zde mají díky centralizaci výhody a jistoty. Tyto elitní svaté čerty poznáte snadno z jejich utrácení peněz na drahé domy a drahá auta.

Po smrti těla zde není peklo nebo ráj, to jsou jenom pohádky pro děti, aby pekelně chytré děti v pekelném očistci, nezlobili dospělé čerty, svými dětskými čertovinami. Jak utéci z konzumního očistce? Mnoho čertů si naivně myslí, že se stačí přestěhovat do jiné konzumní pekelné společnosti a tím uniknou z konzumního pekelného očistce, to je jako se přestěhovat z jednoho vězení do jiného vězení. Použijme vylučovací metodu, sebevraždu a přestěhování jsme už vyloučili, co nám ještě tedy zbývá za možnost? Jedinou možností je se dostat mezi horních deset tisíc čertů, co jsou v centru konzumního pekla, v centru pekla je zaslíbený konzumní ráj pro horních deset tisíc čertů.

Ano budete muset na sobě pracovat, tak jako na sobě pracují sportovci, aby se dostali do první ligy, nestačí jenom změnit povrch těla a vypadat z dálky jako svatý čert, musíte změnit i svojí čertovskou duši! Jde o to změnit svoje priority, základní prioritou pro čerty co jsou zde v první pekelné lize je sebenenávist, budete proto konzumovat doma pivo, kouřit doma cigarety, jíst mimo domov jednoduché nekvalitní jídlo v autě, které jste si koupili na dálnici, nebo v obchodním centru, k tomuto jídlu pijete nekvalitní sladké nápoje.

Díváte se do barevných monitorů na nekvalitní psychickou potravu, díky které se ve vaší hlavě hromadí toužení, které je vám pekelným soužením, dostáváte se do psychického pekelného začarovaného kruhu, a vaší jednou prioritou je dostat se mezi elitu v konzumním pekle. Nejvíce myslíte na to jak mít pekelné štěstí, poznali jste, že bez štěstí nemáte šanci se dostat mezi horních deset tisíc svatých čertů, protože vstup do ekonomického ráje je zabezpečen pekelně dobře a profesionální kontrola okamžitě odhalí jakýkoli drzý pokus, o nepovolený vstup do konzumního ráje.

2 mrxwebpage mrxwebpage | 8. června 2017 v 17:46 | Reagovat

Proč mi zde něco takového píšete?[1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama